Geleneksel Kariyer Günleri: Kariyer Yolculuğu

Fakültemiz ve Biga İŞKUR Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen Geleneksel Kariyer Günleri: Kariyer Yolculuğu etkinliği 05 Aralık 2023 Saat 10:00’da Fakültemiz konferans salonunda gerçekleştirildi.

Etkinliğe Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Biga Ticaret Borsası Başkanı Bülent Baş, Çanakkale İŞKUR Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, Biga İŞKUR Müdürü Emrullah Narin, ıslak mendilin mucidi ünlü eczacı Ataman Özbay, Biga Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ibrahim Sütçü, Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Özgür Topkaya, Fakülte Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Ebru Kanyılmaz Polat, Dr. Öğr. Üyesi Yasin Gültekin, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yener Pazarcık, Finans ve Bankacılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nur Dilbaz Alacahan, öğretim üyeleri, öğretim görevlileri, Fakülte Sekreteri Hayri Çüren, basın mensupları ve öğrenciler katıldı.

Etkinliğin ilk bölümünde Çanakkale İŞKUR Müdürü Mehmet Uğur Yavuz’un moderatörlüğünde Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan ve Biga Ticaret Borsası Başkanı Bülent Baş moderatörün ve öğrencilerin sorularını cevapladı. İkinci ve son bölüm de ise ıslak mendilin mucidi ünlü eczacı Ataman Özbay öğrencilerle bir araya geldi ve öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Etkinlik katılımcılara teşekkür belgelerinin verilmesinin ardında sona erdi.